Przegląd liczników rowerowych dostępnych na rynku

licznikkrossk108Jeśli osoby zainteresowane posiadaniem licznika rowerowego miałyby jakiekolwiek powody do niezadowolenia, z pewnością wynikałoby ono nie z niedostatku, ale z tego, że liczba rozwiązań tego typu jest imponująca. Liczniki różnią się między sobą nie tylko ceną, ale także stwarzanymi przez siebie możliwościami, osoba niedoświadczona może mieć więc problem z wyborem najlepszego z nich. Na szczęście, nie mówimy o wyzwaniu, któremu nie da się sprostać.

Na pierwszy plan wysuwają się liczniki podstawowe i właśnie ich jest w sprzedaży najwięcej. Posiadają one jedynie najważniejsze funkcje, występują jednak tak w postaci przewodowej, jak i bezprzewodowej, a ich ogromną zaletę jest przystępna cena. Wartościowym rozwiązaniem jest też zaawansowany licznik rowerowy zalecany osobom, które podchodzą do kolarstwa w sposób profesjonalny. Rozwiązania tego typu często wyposażone są w pulsometr, podają liczbę kadencji i są w stanie poinformować nas o tym, ile spaliliśmy kalorii, są więc znakomite wtedy, gdy chcemy ocenić jakość jazdy na rowerze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria Rowerowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *