Jaki rower górski wybrać?

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru górskiego roweru należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Aby rower mógł spełniać swoją funkcję oraz dawać radość, musi być wykonany ze stabilnych oraz trwałych materiałów. Przy uprawianiu turystyki górskiej na rowerze, pamiętać należy iż konstrukcja posiadanego roweru była możliwie jak najlżejsza.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest jakość oraz ilość przerzutek, które niezwykle się przydają na dużych wzniesieniach. Nie wolno zapomnieć także o odpowiednim amortyzatorze oraz hamulcach, które zapewnić muszą niezbędne bezpieczeństwo.

górski rower Kross Level A2Ciekawą propozycją jednego z wiodących producentów rowerów oraz akcesoriów rowerowych jest model Kross Level A2. Są to stabilne i wytrzymałe dwa kółka, które stworzone zostały z myślą o cyklistach-amatorach, którzy kochają górskie wyprawy rowerowe.

Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach, może być wykorzystany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wyposażono go w 24 przerzutki, stabilne hamulce typu V-brake, solidny amortyzator o nazwie Suntour XCM V3 RL, a także sztywny mechanizm korby. Waga całek konstrukcji to 13,82 kg.

Jak każdy rower górski, model ten pozbawiony jest natomiast wszelkich zbędnych akcesoriów dodatkowych, jak choćby błotniki lub bagażnik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rowery i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *